تنهایی می توانیم کارهای کوچک انجام دهیم
اما یک تیم می تواند بی نهایت کارهای بزرگ انجام دهد

با بخشی از اهداف و مسیر ما آشنا شید

حسین سهرابی کیست ؟

حسین سهرابی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در حوزه طراحی سایت و سئو سایت شروع کرد و با گرفتن مدارک بین المللی در این حوزه کار خود را گسترش داد .
از سال ۱۳۹۴ تا به اکنون حوزه دیحیتال مارکتینگ را به صورت حرفه ای ادامه داده و بیش از ۷۰۰ نمونه کار موفق در این زمینه برای خود ثبت کرده است در حال حاضر مدیر عامل یک هلدینگ که از شرکت های زیر مجموعه زیادی تشکیل شده است ، و همچنین با افتخار مشاور ارشد چندین کارخانه فولاد و آهن و عضو هیئت مدیره چند استارت آپ داخلی و بین المللی می باشد که البته همه اینا القاب هستند و همه و همه لطف خداوند بوده و هست .

چه کارهایی انجام میدهیم ؟

در حاضر در شرکت های مختلف این هلدینگ کارهای متفاوت انجام می شود که هر کدام به صورت تخصصی با دپارتمان های فوق حرفه ای و بزرگ انجام می شود .
اهم این فعالیت ها در حوزه برندینگ و تبلیغات می باشد که با بیش از 700 نمونه کار موفق توانستیم سهم خوبی و موفقی از بازار را کسب کنیم .
لازم به ذکر می باشد حوزه تبلیغات و برندینگ شامل بیش از 17 دپارتمان مانند دپارتمان طراحی سایت , سئو سایت , گرافیک , فیلم برداری و عکاسی , تدوین , و ده ها شاخه مهم می باشد که خیلی به آن توجه نشده است !

چطور می توانیم به شما کمک کنیم ؟

در وهله اول باید ابعاد مختلف برند و کسب و کار شما بررسی شود و سپس در مورد نیازمندی های آن در جهت موفقیت بیشتر یک پلان منسجم و قوی طراحی کرد .

دپارتمان R&D ما در شرکت وظیفه همین کار را بر عهده دارد و از 0 تا 100 بررسی و تحلیل و تحقیق بازار شما را انجام و در نهایت یک نسخه عالی برای شما طراحی خواهد شد .
هلدینگ مهندس حسین سهرابی با هدف ایجاد یک هایپر کامل از تمام بخش هایی که یک کسب و کار نیاز دارند تشکیل شده است و هر آنچه که یک کسب و کار کوچک برای تبدیل شدن به یک برند معروف و مشهور و پردرآمد نیاز دارد را 0 تا 100 انجام میدهیم .

فلسفه کاری ما …

به طور کلی به این موضوع اعتقاد قلبی داریم که فلسفه کار لذت بردن از سطح فکر برای یک یا چند هدف مقدس می باشد .

اما فلسفه ایجاد این مجموعه شرکت های بزرگ در وهله اول کمک به کسانی می باشد که در حوزه های مختلف تخصص های خوبی دارند اما توان گسترش و بهینه سازی آن مجموعه را یا ندارند و یا نیروی متخصص آن را نمی توانند مدیریت کنند و اسم حامیان بین ملل نیز دقیقا از همین اتخاذ شده است که بتوانیم در Scale جهانی این نیاز را برطرف و راه را برای بهتر کردن وضعیت اقتصادی , علمی و حتی اجتماعی و رفتاری خانواده ها مسطح تر کنیم .

بی شک تمام این موارد بخشی از اهداف مجموعه ما بوده و هست و هدف مهم تر رضایت خداوند و تبدیل به نسخه بهتر شدن از خودمان می باشد که انشالله این افتخار را خواهیم داشت .

ایده ما …

ایده ما تماما نشات گرفته از نیروهای داخل کشور می باشد و حتی پروژه های بین المللی که انجام شده است توسط تیم های ایرانی مدیریت و اجرا شده است , همیشه سعی کردیم از ایده های ناب و متناسب با نیاز روز دنیا استفاده کنیم و بتوانیم و تا اکنون بیش از 120 ایده دست اول را بررسی و بیش از 7 استارت آپ بزرگ را مدیریت و اجرا کردیم .

یک تیم موفق با یک قلب می تپد

Marcus Grahamin

Marcus Grahamin

CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Sara Funds

Sara Funds

CTO

Commodo ligul! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean a eget dolor. Aenean massa.

Clara Ward

Clara Ward

Accounting

Et, consectetuer ad. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.

John Doe

John Doe

Design

Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.

Mia Malikiki

Mia Malikiki

Development

Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a.

Peter Foxing

Peter Foxing

Jack of all trades

D justo,et dolor. Aen fringil modo ligula egean massa. onec pede justo, ula eget dolor. Aenean massa.

افتخار ماست مجموعه حسین سهرابی تا همین الان بالغ بر 100 نفر کارآفرینی مستقیم و بیش از 12000 نفر شغل غیر مستقیم ایجاد کرده است