درباره دکتر حسین سهرابی

این توضیحات برای اینه که از این پس حرف هام رو به عنوان یک کارآفرین قبول کنی و تمجید نیست.

از ۹ سالگی کار میکردم ، عشق ورزش بودم و بعد از ورود به تیم ملی در سن ۱۴ سالگی و شروع مربیگری و داوری حرفه ای ، کم کم با دنیای تجارت در سن ۱۵ سالگی آشنا شدم و با توجه به شرایط زندگی ، موفقیت برام یک گزینه نبود ، بلکه برام به یک باید تبدیل شد و خیلی جدی شروع کردم …
بالا و پایین کف بازار ، شکست و پیروزی ، فقر و ثروت در سن کم ، و خیلی مسائل را خوب در سنین کم چشیدم و به لطف خداوند در سن ۲۶ سالگی ۱۱۰ نفر نیروی مستقیم داشتم و عاشق دنیای کارآفرینی شدم .
هیچ لحظه از زندگیم هیچ کدام از موفقیت هام رو از خودم ندونستم و نمیدونم و فقط خدا بود که همیشه پشتم بود … این تعریف و تمجیدها برای اینه که فقط از این پس بدونید هر حرفی ازم میشنوید از زبان کی هست و براتون ملموس شود .

اگر دوست داری در موردم بیشتر بدونی

کم کم با ایجاد برندهای مختلف در حوزه های مختلف که خیلی زیادن و برخیش رو بهت میگم مثل استارت آپ بیمه ، استارت آپ طلا ، استارت آپ در حوزه فولاد ، برنج ، استارت آپ برای دانشجویان ، اولین ربات اینستاگرام با هوش مصنوعی در دنیا ، تاسیس شرکت در حوزه هاستینگ ، پروژه در حوزه خدمات کریپتوکارنسی ، شرکت برنامه نویسی ، حوزه صادرات و خدمات بازرگانی به روسیه و گرجستان و … ، بازم تجربه کسب کردم و تا سن 29 سالگی شکست و پیروزی رو بارها تجربه کردم و براتون عجیب خواهد بود که بدونید در این مدت بارها نقطه صفر را دیدم و دوباره به لطف خدا بلند شدم .
قدیمی ها میدونند که چندین بار از پیج خودم شروع به آموزش رایگان به مردم کردم ، اما بعد از مدتی رها میکردم و احساس میکردم هنوز فرصت و البته تجربه لازم برای آموزش به مردم طوری که وسواس شدیدم اجازه بده را ندارم .
و اما الان با اصرار همکاران ، و علاقه شخصی و احساس آمادگی خودم ، فکر میکنم میتونم به تعداد زیادی از مردم مطالبی را آموزش بدم که حاصل هیچ دوره و کتابی نیست و با تجربه به دست آمده است و به جرات هیچ جا نیست !

حسین سهرابی از نظر ذهنی

سعی کردم در طول کل عمرم امروزم از دیروزم بهتر باشه …
تنها به یک چیز ایمان دارم و اونم خداست و تنها به یک اتفاق یقین دارم و اونم خیر مطلقه …
اعتقاد دارم ما نیاز نداریم ده ها و صدها کتاب بخونیم تا بفهمیم چی کار کنیم ، خوب بودن در هر چیزی چه کار چه زندگی خیلی واضح و شفافه …
مسئولیت تمام اتفاقات رو بپذیریم و در خودمون دنبال کنیم و با آزمون و خطا و استفاده از تجربه های بزرگان بریم جلو …
به نظرم هر انسانی حلقه طلایی هست در زنجیر خیر و صلاح دیگری ( اسکاول شین ) پس آدم بد وجود نداره !
همه یکی هستیم و همه خوب و عالی … چون خدا بهترین چیزی که میتونست انجام بده رو انجام داده .
هر موقع به این فکر کردی که بهترین شخص زندگیت کیه ،
به نظرم دستت رو بزار روی قلبت ، چون تنها چیزی که این همه سال برات تپیده همونه !
و به نظرم ، خونه خدا هم تو همون قلب هر انسانه !
به به ، تصور کن ، یعنی قلب خدا همیشه برات هر لحظه میتپه … !
من راضیم ، و شاکر ، اگر هم جایی برخلاف میل درونم کاری کردم میدونم لحظه ای که اراده کنیم به توبه ، خدا زودتر مارو بخشیده و تمام گذشته رو به خیر تبدیل کرده و فقط کافیه که بخوایم .( سوره توبه )
من قائلم به فروانی در همه چیز … آب زیاده ! پول زیاده ! هوا خوب زیاده ! آدم خوب خیلی زیاده ! روابط خوب خیلی زیاده !! خدایا شکرت . 369

از من خوب یاد بگیر و برو اجرا کن

من خیلی اهل آموزش نیستم و این رو از پیج اینستاگرامم میتونی متوجه شی که بارها شروع کردم و رها کردم

چون اول اینکه وقتم بسیار محدود هست .

دوم اینکه آموزش بسیار مسئولیت ایجاد میکنه برام ، چون وسواس شدید روی دانشجویانم دارم و تا نبینم به جایی که میخوان نرسن ولشون نمیکنم و برای همین دیدم عملا نشدنیه هزاران نفر رو همیشه کوچ کنم برای همین تصمیم گرفتم یک دوره تلفیقی ایجاد کنم و از بین بهترین دانشجویانم کسانی رو انتخاب کنم که به دیگران آموزش بدن …

و مورد سوم که مهمترینش هست اینه که هر موقع خواستم دوره ای که 5 سال پیش ضبط کردم رو منتشر کنم دیدم قیمت نمیتونم روش بزارم و اینقدر ارزشمنده که بهتره وقتم رو بزارم روی ایجاد برندهای بیشتر تا اینکه این نکات رو آموزش بدم .

اما خوب ، بعد از 4 سال مجدد تصمیم گرفتم که بازنشسته بشم و برندهام با سیستم سازی که شدند جلو برند و آموزش بدم و از خودم یک یاد خوب در دنیا بزارم .

بخش کوچکی از رزومه دکتر حسین سهرابی

عناوین کاری زیادی در این 12 سال داشتم اما بخش کوچکیش را تیتر وار ذکر میکنم

موسس اولین مرکز خدمات به تریدرها از ۱۲۸ کشور

موسس و بنیانگذار مجموعه برنامه نویسی کدایران

مدیر عامل شمس الشموس حامیان بین الملل

هیئت مدیره شرکت سهامی خاص شمس الشموس

طراح اولین ربات اینستاگرام با هوش مصنوعی

مشاور ارشد مدیران چندین کارخانه فولاد و آهن

مشاور و مجری بیش از ۷۰۰ پروژه داخلی و خارجی

موسس و مالک چندین استارت آپ خلاق

شرکت در چندین دوره بین المللی مارکتینگ و مدیریت

موسس آژانس دیجیتال مارکتینگ مثبت هشت

و

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران